Dzień Mamy i Taty

W dniu dzisiejszym odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Matki i Taty. Uczniowie klas III, pod opieką wychowawczyń P. B. Czop i p. L. Jakuckiej, przygotowali wzruszającą część artystyczną, w której znalazły się wierszyki, piosenki i kilka utworów muzycznych w wykonaniu uczennic.

Dużo szczęścia i radości Pomyślności i miłości
Wielkich uczuć, pięknych wrażeń
I spełnienia wszystkich marzeń życzymy

Wszystkim Mamom i Tatusiom

Czytaj więcej: Dzień Mamy i Taty

SPOTKANIE Z PISARZEM 21.04.2016

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich -23.04.-  był znakomitą okazją, aby zorganizować spotkanie autorskie ze znanym pisarzem – Wiesławem Drabikiem – ilustratorem i autorem ponad stu osiemdziesięciu krótkich, rymowanych bajeczek dla najmłodszych.

Czytaj więcej: SPOTKANIE Z PISARZEM 21.04.2016

Dzień Bibliotekarza

Z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek pragniemy złożyć życzenia i gratulacje pani Krystynie Nowak oraz wszystkim Pracownikom Bibliotek, którzy spełniają misję upowszechniania czytelnictwa i kultury słowa.To dzięki Wam nasza społeczność ma nie tylko dostęp do książek, ale również może uczestniczyć w spotkaniach i konkursach promujących czytelnictwo i piękno języka polskiego.

                                  Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie

Wywiadówka 5 V 2016r.

Dnia 5.05.2016r. w Zespole Szkół w Giedlarowej, odbędzie się wywiadówka. Spotkanie z wychowawcami klas rozpocznie się o godz. 17.00.
Serdecznie zapraszamy!

 

WIWAT 3 MAJ - rocznica uchwalenia Konstytucji.

W ostatni dzień przed długim weekendem majowym, czyli 29 kwietnia 2016 roku, odbyła się w naszej szkole akademia z okazji ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA, przygotowana przez uczniów klasy VI B, pod kierownictwem p. Doroty Różyckiej i przy opracowaniu muzycznym p. Konrada Oniszczuka.

 

Czytaj więcej: WIWAT 3 MAJ - rocznica uchwalenia Konstytucji.

AKCJA POSPRZĄTAJMY NASZĄ GMINĘ

Uczniowie Z.S. w Giedlarowej, dnia 22 kwietnia 2016 roku, dołączyli się do akcji „POSPRZĄTAJMY NASZĄ GMINĘ” i pokazali, że potrafią dbać o swoje środowisko.

Czytaj więcej: AKCJA POSPRZĄTAJMY NASZĄ GMINĘ

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dzień Babci i Dziadka stał się okazją do kolejnego spotkania przy okazji, którego policjanci z zespołu do spraw profilaktyki społecznej postanowili porozmawiać z seniorami.

Czytaj więcej: DZIEŃ BABCI I DZIADKA

2011. Custom text here
By: Joomla Free Templates